Traktor Club tour 2023 a Bastard

od | 12 března, 2023 | Aktuálně, Reportáže

Skvělý koncert v Táboře v Palcátu Traktor – Club tour 2023.

Sál byl pěkně našlápnutý.  Úžasná předkapela Bastard, začala hrát v 19.45h a pak následovala kapela Traktor.

Jak si užít koncerty –  Traktor CLUB TOUR 2023 . od března napříč celou republikou, těšte se. Celkem bude  15 parádních kulturáků a sálů, kde si  připomeneme jedinečnou klubovou atmosféru.

Všechny fotky zde:https://eu.zonerama.com/VeronikaPilarova/Album/9533680#check-duplicates

Bastard

Havířovští hard rockeři BASTARD měli v roce 1994 se svým debutovým albem slušně našlápnuto jako objev roku vydavatelství Monitor EMI a jako jediná předkapela slavných KABÁTŮ na jejich turné po celé republice. Po dlouhých dvaceti letech se rozhodli pro comeback, aby se opět vrátili na pódia pro změnu jako předkapela na turné CITRONU.

Počátkem roku 2017 stihli vydat comebackové EP „Bastard … na start!” a v lednu 2020 plánují dokončit regulérní druhou desku. BASTARD zvítězil jako „kapela roku 2017″ v televizní Czechparádě a bodoval také vítězstvím v Rockaparádě na TV REBEL a je pravidelně slyšet na rádiích ČAS ROCK, HEY, Metal Heart a dalších. Předloni byl BASTARD speciálním hostem na turné KREYSONU Ládi Křížka a také vystoupil jako předkapela německé legendy BONFIRE na koncertě ve Zlíně.

Letošní rok BASTARD zahájil třemi koncerty před legendárními URIAH HEEP, na kterých pokřtil nové CD ” Druhá můza” a na podzim chystá klubové tour se kterým zavítá i na Slovensko !

Zahráli na festivalech MASTERS OF ROCK, BENÁTSKÁ, ROCK HEART, OSTRAVA V PLAMENECH, HOLBA ROCK NA GRILU, TAROCK, Slezská noc a dalších, a letos poprvé také na 10. ROCKOVÉM MAJÁLESU “ZUBŘÍ ZEMĚ”.

Traktor

Skupina byla založená na jaře v roce 2001, kdy se spojili Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda, kteří původně hráli ve skupinách Tarantule a Wizard. Po roce se k nim přidal Pavel Balko a Petr Bartošek. Své první CD vydali v roce 2004 ve studiu Poprosn Music názvem S vlečkou se to lépe táhne.

Po  přestávce nahráli další album 69, ve kterém natočili klip k songu Cosmosen ve spolupráci se Zdendou Izerem. Další deska Tmel vyšla v únoru 2011.Čtvrtá deska Alcatranz a o pět dní později se vydali na turné. Na jaře 2014 se jeden z jejich koncertu odehrál na parníku na Vltavě.. Nahráli také klip k songu Katakomby z CD Alcatra’n’z. 5. května 2016 vydali desku s názvem Artefuckt a natočili klip k písním Letokruhy a Děvka č.5 (Závist). Součástí alba je také cover na píseň No Voices In The Sky od skupiny Motörhead. V roce 2017 natočili DVD z koncertu v Ostravě v Bonver aréně a poté v únoru 2018 ho vydali.

Share This